[vc_row][vc_column][vc_column_text]

سرویس بالابر هیدرولیکی

[/vc_column_text][vc_column_text]

سرویس بالابر هیدرولیکی و مزایای آن

بالابر هیدرولیکی از جمله‌ محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بالابرها در سطح دنیا هستند. این بالابرها به جهت کارایی فوق‌العاده، قیمت مناسب و نصب آسان بسیار مورد توجه قرار دارند و به همین دلیل مورد استقبال عده زیادی از افراد قرار گرفته است.

در این بالابرها پس از مرحله بررسی محیط و نصب، به گام مهم و حیاتی سرویس قطعات در جهت سلامت دستگاه می‌رسید.

می‌توان گفت که سرویس بالابر هیدرولیکی به اندازه نصب و یا حتی بیشتر از آن اهمیت دارد.این وسیله کاربردی، محبوب و پرفروش نیازمند بررسی‌های‌ منظم و پرتکرار است تا اطمینان استفاده‌کننده از آن را تامین کند.

بالابر ساختار ساده‌ای دارد و استفاده از آن راحت است. اما باید بدانید که بروز یک مشکل کوچک در میان قطعات آن می‌تواند به ایجاد یک خرابی و یا نقص بزرگ بینجامد.

بنابراین مهم است که پس از خریداری و نصب این وسیله، سرویس دائمی آن را نیز جدی گرفته و احتمال ایجاد حوادث و خسارت‌های جبران‌ناپذیر جانی و مالی را کاهش دهید. همچنین با جدی گرفتن سرویس ماهانه بالابر امکان استفاده راحت، بی‌حاشیه و مناسب از این وسیله فراهم می‌شود.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3706″ img_size=”full” alignment=”center” onclick=”zoom”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]اگر می‌خواهید درباره سرویس بالابر هیدرولیکی و اهمیت آن بیشتر بدانید و درباره این موضوع اطلاعات خوبی کسب کنید، در ادامه با ما همراه باشید:

چرا از بالابر هیدرولیکی استفاده می‌کنیم

بالابرها از جمله وسایل کاربردی و بسیار رایجدر دنیای مدرن هستند که جا به جایی و نقل و انتقال را برای بشر آسان کرده‌ و انجام فعالیت‌های روزانه را برای آن‌ها راحت‌تر کرده‌اند.

این دستگاه محبوب علاوه‌بر آنکه برای حمل بار و وسایل در مکان‌های فاقد آسانسورهای باربری استفاده می‌‌شود، انسان‌ها را نیز جا به جا می‌کند. بالابرهای هیدرولیکی، خصوصا برای سالمندان و افراد معلول و ناتوانی که در ساختمان‌های بدون آسانسور ساکن هستند، بسیار مفید و کاربردی است.

بالابر هیدرولیکی می‌تواند با اشغال کردن یک فضای کوچک، کارایی بالا و هزینه بسیار مناسب، مشکل جا به جایی و بالا و پایین رفتن میان طبقات یک ساختمان را حل کند.

از آنجایی که این وسیله، کاربرد بسیار زیادی در زندگی روزمره افراد دارد و همچنین نصب و راه‌اندازی آن آسان است، مورد استقبال تعداد زیادی از اشخاص گرفته؛ تا جایی که می‌توان گفت بالابر هیدرولیکی جزو محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین بالابرها در دنیا به شمار می‌رود.۰

سرویس و بررسی بالابر یک ضرورت مهم در برنامه ماهانه

همانطور که‌ گفتیم این دستگاه از جمله مهم‌ترین ابزارها و وسایلی است که کاربردهای فراوان آن موجب محبوبیت بالایش شده. اما باید بدانید که تنها مشخص کردن نوع بالابر، تعبیه آن در فضای مورد نظر و نصب و راه‌اندازی این دستگاه کافی نیست.

نکته قابل توجه و بسیار مهم در اینجا، سرویس بالابر هیدرولیکی است که به عنوان یک اصل مهم در استفاده از این دستگاه مفید مطرح می‌شود.

سرویس بالابر هیدرولیکی به جهت عیب‌یابی و رفع نواقص احتمالی آن انجام می‌گیرد. خوب است بدانید که تمامی اجزای بالابر، در ارتباط با یکدیگر و به عنوان یک کل واحد کار می‌کنند. بنابراین هر قطعه، علاوه‌بر وظیفه خاص و جداگانه‌ خود، یک وظیفه عمده‌تر در کلیت سیستم بالابر را نیز ایفا می‌کند. بر این اساس می‌توان گفت که بروز هر گونه مشکل و خطا و یا ناکارآمدی در یک قطعه، می‌تواند به بروز خطا و خرابی بزرگتر در بالابر ختم شود و کارکرد کلی این وسیله را با اختلال مواجه کند.

با این تفاسیر می‌توان به خوبی اهمیت و ضرورت سرویس بالابر هیدرولیکی را درک کرد و آن را امری لازم دانست.

بالابرهای هیدرولیکی، علی‌رغم ساختار ساده، بی‌دردسر و راحتشان، یک مکانیسم الکتریکی پیچیده دارند که به محض بروز نقص در هر نقطه آن، می‌توانند متوقف شده و به یک وسیله ناکارآمد تبدیل شوند. ناکارآمدی این وسیله می‌تواند برای مدتی فعالیت‌های شما را تعطیل و یا با تاخیر و زحمت مواجه کند.  خراب شدن دستگاه، علی‌الخصوص برای آن دسته از افرادی که به علت ناتوانی جسمی، امکان عبور و مرور از پلکان را ندارند، دردسرهای بیشتری ایجاد می‌کند.

پس باید توجه کرد که پس از مرحله نصب و راه‌اندازی باید نسبت به سرویس بالابرهای هیدرولیکی اهتمام کرد و این کار را در برنامه ماهانه و منظمی پی گرفت.

فواید سرویس بالابر هیدرولیکی

بر اساس آنچه گفته شد، به طور دقیق به لزوم سرویس بالابر هیدرولیکی پی بردیم. سرویس این وسیله مهم فواید و مزایای قابل توجهی دارد که اگر با آن‌ها آشنا شویم، بیش از پیش سرویس این دستگاه را جدی گرفته و برای آن برنامه‌ریزی می‌کنیم.

حفظ امنیت جانی

اولین و مهم‌ترین فایده سرویس بالابر هیدرولیکی تامین امنیت جانی است. از آن جایی که این وسیله علاوه‌بر اشیا و وسایل، انسان‌ها را نیز جا به جا می‌کند، مهم است که سلامت و ایمنی آن تامین شده باشد. گاهی از اوقات پیش می‌آید که بالابر به دلیل وجود یک نقص پنهان، اتفاقات ناگواری را رقم زده و باعث توقف ناگهانی، سقوط، آتش‌سوزی و در نهایت خسارات جبران‌ناپذیر جانی شده است.

صرفه‌جویی مالی

اگر کار سرویس بالابر هیدرولیکی به موقع و به طور منظم در فواصل زمانی کوتاه انجام گیرد، از ایجاد خسارات‌های مالی هنگفت جلوگیری می‌کند. با سرویس مکرر بالابر، می‌توان نواقص پنهان و آشکار قطعات را پیدا کرد و با تعمیر آن مانع بروز مشکل در دیگر قطعه‌ها و تجهیزات آن شد.

کارکرد بهتر و روان‌تر

با سرویس بالابر هیدرولیکی در واقع هر چند وقت یک بار بالابر خود را نو می‌کنید. نو کردن و بازبینی مجدد بالابر به شما کمک می‌کند که دستگاهی سالم با کارآیی بهتر و حرکت روان‌تر داشته باشید. از این رو طول عمر وسیله شما نیز افزایش می‌یابد و می‌توانید مدت‌ زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

سرویس بالابر را چه کسی باید انجام دهد

همانطور که نصب و راه‌اندازی بالابر نیازمند تخصص و مهارت خاص است، سرویس و بررسی آن نیز باید توسط یک تکنیسین کاربلد و ماهر انجام گیرد.

بسیاری از افراد، که در اصطلاح به آن‌ها “اهل فن” گفته می‌شود، گمان می‌کنند که با داشتن یک‌ دانش حداقلی می‌توانند کار سرویس این دستگاه را انجام دهند. اما باید بدانید که این کار نیازمند تخصص است. از آنجایی که این وسیله به طور مستقیم با جان آدم‌ها در ارتباط است و روزانه چند ده نفر را جا به جا می‌کند، لازم است که ایمنی آن تامین باشد.

یک سرویس‌کار ماهر بالابر به طور تخصصی با اجزا و قطعات این دستگاه آشنا است و به خوبی می‌داند هر قطعه دقیقا چه وظیفه‌ای دارد و چگونه تعمیر می‌شود.

بنابراین اهمیت دارد که سرویس منظم و ماهانه بالابر هیدرولیکی را یک متخصص وارد به کار انجام دهد تا از ایجاد حوادث تلخ جانی و مالی جلوگیری شود.

چنانچه سرویس بالابر هیدرولیکی به صورت دقیق و ماهانه انجام گیرد، می‌توان نسبت به سلامت و ایمنی آن مطمئن شد. اعتماد به سالم بودن دستگاه افراد را برای استفاده از آن ترغیب می‌کند و باعث می‌شود که گروه‌های استفاده کننده از آن، با خیال راحت‌تری بر آن سوار شوند. همچنین سرویس به موقع بالابر باعث می‌شود که درصد خراب شدن و از کار افتادگی آن تا حد قابل توجهی کاهش یابد و خصوصا افراد کم‌توان و سالمند برای جا به جایی با بالابر دچار مشکل و زحمت نشوند.

بر این اساس لازم است که سرویس بالابر را جدی گرفته و نسبت به بررسی مرتب آن تلاش کنیم.

همانطور که گفته شد، سرویس بالابر هیدرولیکی دقیقا به اندازه نصب و راه‌اندازی آن اهمیت دارد. این وسیله از جمله دستگاه‌های مورد استفاده بشر است که به طور مستقیم با جان افراد سر و کار دارد. پس این نکته حائز اهمیت است که سرویس وسیله به صورت منظم و توسط فرد متخصص انجام گیرد، تا هم ایمنی افراد را تامین کند و هم از نظر مالی صرفه‌جویی شود.

شما برای ما بنویسید

آیا تا به حال یک بالابر را از نزدیک دیده‌اید؟ نظر شما درباره سرویس و بررسی بالابرها چیست؟ به نظر شما سرویس بالابر هیدرولیکی چه اهمیتی در کارایی و طول عمر دستگاه دارد؟

ما بی‌صبرانه منتظر شنیدن نظرها، نکته‌ها و تجربه‌های ارزشمند شما درباره سرویس بالابر هیدرولیکی هستیم. آن را با ما و دیگر دوستانتان به اشتراک بگذارید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][contact-form-7 404 "Not Found"][/vc_column][/vc_row]